ЦВК Росії оголосила про перемогу Путіна на “виборах” і показала абсурдні результати

Кремль намалював одразу кілька виборчих рекордів, які лише додають сумнівності всьому заходу. Російський Центрвиборчком закінчив підрахунок голосів на “виборах президента” Росії, в яких не...

Кремль намалював одразу кілька виборчих рекордів, які лише додають сумнівності всьому заходу.

Російський Центрвиборчком закінчив підрахунок голосів на “виборах президента” Росії, в яких не брав участі жоден опозиційний кандидат. Цілком очікувано “переможцем” призначили диктатора Володимира Путіна.

Так, стверджується, що російському Центрвиборчкому вдалося підрахувати всі голоси в 140-мільйонній країні менш ніж за добу. За результатами опрацювання 100% протоколів, Володимиру Путіну намалювали аж 87,28%.

Решту голосів ЦВК розподілила між технічними кандидатами, яких внесли до бюлетенів для надання удаваної правдоподібності “виборчому процесу”. Так, комуніст Микола Харитонов отримав 4,31% голосів, псевдо-опозиціонер Владислав Даванков – 3,85%, соратник покійного Жириновського Леонід Слуцький – 3,2%.

t.me/cikrossii

Пункт “Проти всіх” із російських бюлетенів давно прибрали, щоб він не міг конкурувати з Путіним.

При цьому російський ЦВК не посоромився оголосити про кілька “рекордів”, які лише зміцнюють упевненість у тому, що до справжнього виборчого процесу це дійство не має стосунку.

Категорії
Політика
Новини
Loading...