Поліцейські Прикарпаття ліквідували підпільний цех з виробництва контрафактної побутової хімії загальною вартістю 1,5 мільйона гривень. ФОТО

Це стало результатом успішної операції, спрямованої на боротьбу з незаконним виробництвом та розповсюдженням фальсифікованої продукції. Про це повідомили на Facebook-сторінці Кіберполіції. Фігуранти підробляли продукцію світових...

Це стало результатом успішної операції, спрямованої на боротьбу з незаконним виробництвом та розповсюдженням фальсифікованої продукції.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Кіберполіції.

Фігуранти підробляли продукцію світових брендів. Викрили оборудку кіберполіцейські та слідчі поліції Івано-Франківської області. Наприкінці минулого року кіберполіцейські Івано-Франківщини отримали інформацію щодо масового незаконного виробництва на території області товарів побутової хімії під брендом світових виробників. Поліцейські встановили 38-річного директора підприємства, який орендував ангар на території обласного центру з метою виготовлення контрафактної продукції та організував виготовлення поліграфії з айдентикою світових лідерів у виробництві побутової хімії. До протиправної діяльності чоловік залучив кількох знайомих, серед яких розподілив обов’язки з виготовлення продукції, її реалізації та обліку отриманого прибутку.

Кіберполіцейські встановили телеграм-канал та акаунти у соціальних мережах і на популярному інтернет-майданчику, за допомогою яких фігуранти рекламували та збували за привабливими цінами контрафакт під виглядом побутової хімії оригінальних виробників. Свою продукцію зловмисники реалізовували у магазинах на території області, а також направляли замовникам поштою або використовували послуги логістичних компаній. Слідчі та кіберполіцейські Івано-Франківської, Чернівецької та Львівської областей за силової підтримки Департаменту патрульної поліції провели 21 обшук у приміщенні цеху, в місцях зберігання та реалізації контрафакту, а також в помешканнях та автотранспорті фігурантів. Було вилучено устаткування, документацію, банківські картки, телефони, комп’ютерну техніку, а також майже сім тисяч місткостей з контрафактною продукцією та сировиною загальною вартістю близько півтора мільйона гривень. Слідчі Івано-Франківського РУП розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України. Процесуальне керівництво здійснює окружна прокуратура м. Івано-Франківська. Наразі тривають слідчі дії для встановлення усіх спільників фігурантів та каналів постачання сировини. За результатами буде прийнято рішення щодо оголошення підозри винним особам.

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...