Як правильно доглядати за волоссям?

Кожна жінка мріє мати красиве і здорове волосся, для цього необхідно правильно доглядати за ним. Є певні універсальні способи, які дозволять вам в домашніх...

Кожна жінка мріє мати красиве і здорове волосся, для цього необхідно правильно доглядати за ним. Є певні універсальні способи, які дозволять вам в домашніх умовах здійснювати справжній догляд за волоссям, сприяючи

його здоров’ю та красі.

Одним з основних прийомів догляду за волоссям є його миття. Волосся необхідно мити тоді, коли воно ще тільки починає ставати брудним. Це залежить від типу волосся, пори року, кліматичних умов.  Є думка, що часто мити волосся – шкідливо. Насправді ж його рекомендується мити в міру забруднення, так як брудне волосся свідчить про неохайність людини, а надто часте миття (частіше, ніж це необхідно) може тільки зіпсувати його зовнішній вигляд. Тому необхідно користуватися шампунем для свого типу волосся і слідувати деяким правилам дбайливого догляду за ним. Не варто мити волосся холодною або гарячою водою, для правильного догляду потрібна золота середина. Використовуйте теплу воду.

 При митті волосся намагайтеся уникати сильно терти шкіру голови, так як це стимулює сальні залози. Для ополіскування волосся можна використовувати настої, приготовлені з березового листя, листя кропиви або квіток ромашки: столову ложку сухої подрібненої сировини заливають склянкою окропу, дають настоятися, поки не охолоне, а потім проціджують. Ці народні засоби можуть допомогти набагато більше ніж  дорогі бальзами, кондиціонери і т.п. Для прикладу, ромашка актуальна для світлого волосся, адже вона має властивість висвітлювати та забарвлювати його. Щоб надати блиску темному волоссю використовуйте звичайнісінькій чорний чай. Універсальним засобом як для темноволосих, так і для світловолосих жінок є настій з листя берези.

Якщо у вас волосся січеться або є сухим,  використовуйте також рецинову та реп’яхову олію. Для приготування маски з рецинової олії потрібно змішати по столовій ложці касторової олії і рому або коньяку. Маска готова, залишилось лиш втерти її шкіру голови десь за годинку до миття, обмотати голову поліетиленовим пакетом і усе це вкутати рушником.

Рецепт маски з реп’яхової олії також на основі алкоголю, як і попередній. Необхідно змішати столову ложку реп’яхової олії та чайну ложку коньяку. Додаємо ще й чайну ложку меду і один жовток. Ретельно усе перемішуємо і наносимо на волосся. Посидіти з такою маскою доведеться 3 години, після чого необхідно вимити голову шампунем та теплою водою.

Якщо ви хочете, щоб ваше волосся було м’яким, шовковистим, блискучим, необхідно додати у воду для ополіскування 1 столову ложку оцту на 1 л води або сік 1 лимона. Цими всіма засобами користувалися наші бабусі і вони допомагали їм зберігати своє волосся красивим та здоровим.

Є ще певні універсальні способи, які потрібно застосовувати для догляду за волоссям. Зокрема, не рекомендується розчісувати волосся у вологому стані, особливо, довгі. Адже воно стає важким від води і тоді легко висмикуються. Проте, загалом, часте розчісування волосся робить їх структуру краще, додає блиск і пишність. На думку косметологів, розчісування волосся є процедурою, яка благотворно впливає на кровообіг і оновлення клітин поверхневого шару шкіри голови. Крім цього, при розчісуванні волосся проводиться масаж шкіри голови.

Зараз літо, сонце, жара, під впливом ультрафіолетового опромінення волосся пересихає, стає ламким і вицвітає, тому волосся краще прикривати капелюшком або косинкою. Висушування волосся феном є шкідливим, оскільки волосся легко пересушується і січеться.

 

Тому якась така універсальна порада – необхідно підтримувати красу природними засобами, тоді ви справді виглядатимете гарно, адже це своєрідна скринька життєдайної краси.

Категорії
Архів Новин
Немає кометарів

Залишити коментар

*

*

Новини
Loading...