Можна повністю погодитися з твердженням, що некрасивих людей не буває. Кожен із нас є унікальним, неповторним і по-своєму дуже красивим. Дані природою позитиви потрібно постійно підкреслювати. Чим? Відповідь дуже проста: тією ж природою.
Ви ніколи не задумувались над тим, чому наші бабусі так гарно виглядали в молодості. Адже тоді не було такої косметики як є зараз, не було так багато одягу та різноманітних аксесуарів, проте на фото вони виглядали такими красивими і природними. Інколи із захопленням можна слухати історії про те як вони жили колись. Мабуть кожен із нас чув їхнє: «Колись так не було, не було тої хімії. Ми їли все натуральне». На жаль, в більшості із нас тепер такої можливості немає. Нам доводиться харчуватись швидко, адже ми постійно кудись поспішаємо, запізнюємось, маємо безліч справ та клопотів, які повинні вирішити. Часто ми забуваємо про найголовніше, а саме, про наше здоров’я.
«Ми є те, що ми їмо», — сказав Гіппократ, його слова не втратили своєї актуальності і сьогодні. Здорове харчування – запорука краси людини. На щастя, є категорія жінок, які це розуміють. Зараз в Україні все більшої популярності набирають екопродукти та екокосметика. Натуральність зараз особливо в моді.
Насправді, якось дивно, що мода на екопродукти та екокосметику приходить до нас із Заходу. Там багато зірок шоубізнесу популяризують їх. Проте українки завжди мали свої власні та унікальні секрети краси і передавали їх з покоління в покоління. Можливо, саме тому нас вважають найкрасивішими жінками у світі. Традиції харчування в Україні також особливі. Тому, хто до цього часу має в селі город дуже повезло, адже тоді ти знаєш точно, що одержуєш врожай без застосування будь-якої хімії. Додаєш до свого раціону продукти необхідні для здорового харчування – і ти прекрасно виглядаєш.
Проте більшість із нас проживає у місті. Нещодавно в Івано-Франківську на вулиці Українській, 5 відкрили еко-магазин. У ньому продається натуральна екологічна продукція здебільшого прикарпатських виробників. Тут можна придбати рослинні олії, фіточаї, продукти бджільництва, соки, мінеральні води, шроти.
Також еко-продукти можна замовляти в інтернет-магазинах. Одним із них є http://sz.lviv.ua/#. Даний інтернет-магазин має велику популярність і набув схвальних відгуків серед користувачів соцмереж.
Загалом, інформації про екопродукти дуже багато. Кожен підбирає собі під свій смак та стиль харчування. Головне – це одного дня просто вирішити, що ти хочеш харчуватися для підтримки свого здоров’я. Часто еко-продукти є недешевим задоволенням. Проте, економити на власному здоров’ї неварто. Тому потрібно любити і поважати себе, старатися їсти корисну їжу, умов для цього в нас більш як достатньо.
Натуральність стосується не лише харчування, а й догляду за собою. На сьогоднішній день в Україні галузь виробництва косметичних препаратів є досить розвинутою. Проте для того, щоб бути здоровими і красивими, потрібно використовувати у повсякденному житті ті методи по догляду за собою, якими користувались наші бабусі. Варто зауважити, що вони були досить дієвими.
Розпочнемо з догляду за волоссям. Українки накопичили чимало знань та досвіду необхідних для краси і здоров’я вашого волосся. Пропонуємо деякі з них. Зокрема, для ополіскування волосся можна використовувати настої, приготовлені з березового листя, листя кропиви або квіток ромашки: столову ложку сухої подрібненої сировини заливають склянкою окропу, дають настоятися, поки не охолоне, а потім проціджують. Ці народні засоби можуть допомогти набагато більше ніж дорогі бальзами, кондиціонери і т.п. Для прикладу, ромашка актуальна для світлого волосся, адже вона має властивість висвітлювати та забарвлювати його. Щоб надати блиску темному волоссю використовуйте звичайнісінькій чорний чай. Універсальним засобом як для темноволосих, так і для світловолосих жінок є настій з листя берези.
Якщо у вас волосся січеться або є сухим, використовуйте також рицинову та реп’яхову олію. Для приготування маски з рицинової олії потрібно змішати по столовій ложці рицинової олії і рому або коньяку. Маска готова, залишилось лиш втерти її шкіру голови десь за годинку до миття, обмотати голову поліетиленовим пакетом і усе це вкутати рушником.
Рецепт маски з реп’яхової олії також на основі алкоголю, як і попередній. Необхідно змішати столову ложку реп’яхової олії та чайну ложку коньяку. Додаємо ще й чайну ложку меду і один жовток. Ретельно усе перемішуємо і наносимо на волосся. Посидіти з такою маскою доведеться 3 години, після чого необхідно вимити голову шампунем та теплою водою.
Якщо ви хочете, щоб ваше волосся було м’яким, шовковистим, блискучим, необхідно додати у воду для ополіскування 1 столову ложку оцту на 1 л води або сік 1 лимона.
Догляд за шкірою також не потребує особливих та дорогих косметичних засобів. Молоко і молочні продукти здійснюють зволожуючий і пом’якшувальний ефект для вашої шкіри. Кефір і сметану використовують при опіках шкіри для її заспокоєння і пом’якшення.
Мед також можна використовувати як один із компонентів масок для обличчя і тіла. Він зволожує та омолоджує шкіру.
Ще одним універсальним засобом по догляду за шкірою є оливкова олія. Якщо кілька тижнів наносити на обличчя трохи оливкової олії і десь приблизно через півгодини змити її залишки, то можна побачити як позитивно вона впливає на нашу шкіру, яка оживає, розгладжується та стає пружною.
Використовують також різноманітні маски з фруктів, овочів для різних типів шкіри.
Природа, як бачимо, обдарувала нас багатьма дарами. Лише потрібно вміти їх правильно використовувати. Використовуймо традиції та досвід українок, які передавалися з покоління в покоління, адже це своєрідна скринька життєдайної краси.