Like

“Україна древніша за єгипетську культуру на 5 тисяч років. Можливо, після відвідування моєї виставки люди зрозуміють це”, — художниця

В експозиції – “портрети” людей Трипілля, Київської Русі, скіфів, якими їх уявляє художниця Іванна Дацюк.  Про це повідомляє “КУРС”. У музеї мистецтв Прикарпаття вчора відкрилась виставка портретів...

В експозиції – “портрети” людей Трипілля, Київської Русі, скіфів, якими їх уявляє художниця Іванна Дацюк.

 Про це повідомляє “КУРС”.

У музеї мистецтв Прикарпаття вчора відкрилась виставка портретів “З давнини” Іванни Дацюк, художниці з Волині.

У музеї представлена збірка близько 20  портретів. Це особисте бачення митцем історичних осіб часів Скіфії та Київської Русі, міфічних істот та портрети людей Трипільської культури. Художниця розповідає, що на малювання надихають історичні тексти та легенди про правителів.

“Україна древніша навіть за єгипетську культуру на 5 тисяч років. Але про це мало хто знає. Можливо, після відвідування моєї виставки люди зрозуміють це”, – говорить Іванна про місію своїх робіт. 

Тепер колекція музею поповниться і портретом XXI століття – художниця подарує музею свою роботу “Дівчина Говерла”. Каже, що тут цій картині “буде краще” – у місцевості, де народився цей образ.

Виставка “З давнини” вже проходила у Луцьку та Києві. В Івано-Франківську персональна виставка Іванни Дацюк проходить удруге. Перша – “Україна. Простір  часу” – також відбувалась у 2017 році. Художниця виставляється з 2009 року. Її роботи зберігаються у приватних колекціях України, Росії, Великобританії, Німеччини, Канади, США. 


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...