Like

Подарунки та солодощі: патрульні відзначили кращих знавців ПДР серед наймолодших пішоходів. ФОТО

У рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху патрульні завітали до учнів третього класу однієї із місцевих шкіл. Інспектори нагадали наймолодшим учасникам дорожнього руху правила...

У рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху патрульні завітали до учнів третього класу однієї із місцевих шкіл.

Інспектори нагадали наймолодшим учасникам дорожнього руху правила поведінки на дорозі, жести регулювальника та вкотре розповіли про безпечну поведінку, інформують у прес-служба патрульної поліції Івано-Фракнівщини.

Школярі завжди із нетерпінням чекають на поліцейських і цього разу підготували для них малюнки на тему «Безпека на дорозі».

Така відповідальність дітей не пройшла повз увагу патрульних, тому вони вирішили повернутися та відзначити найкращі роботи школярів. Обирати найкращих було важко, адже всі діти проявили неабиякий хист не лише в малюванні, а й знаннях ПДР.

Інспектори обрали 5 переможців, які ґрунтовно пояснили, що за порушення зображені на їхніх роботах і як їх уникнути.

Переможці отримали від патрульних корисні подарунки – світловідбиваючі елементи, а решта учасників поласували смачним печивом.

Світлина від Патрульна поліція Івано-Франківської області.

Світлина від Патрульна поліція Івано-Франківської області.

Читайте також: В Івано-Франківську запрацювала мобільна група з протидії домашньому насильству. ФОТО


Like

Категорії
СУСПІЛЬСТВО
Новини
Loading...