Like

Українцям дозволили реєструватися на всі внутрішні рейси по е-посвідченню водія

Кабінет міністрів запустив пілотний проект, який передбачає, що українці зможуть використовувати електронне посвідчення водія для реєстрації на внутрішні авіарейси або поїздки на поїзді всередині...

Кабінет міністрів запустив пілотний проект, який передбачає, що українці зможуть використовувати електронне посвідчення водія для реєстрації на внутрішні авіарейси або поїздки на поїзді всередині країни.

Як зазначив у своєму Telegram-каналі прем’єр-міністр Олексій Гончарук, таке рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні уряду, пише “Уніан”.

“Сьогодні уряд започаткував експериментальний проект – для посвідчення особи при внутрішніх подорожах по Україні  на літаку або поїзді можна буде використовувати е-посвідчення водія в мобільному додатку “Дія” замість паспорта! “Забув паспорт – не встиг на літак/поїзд” – більше не проблема”, – написав він.

Нагадуємо, з 16 грудня минулого року в Україні стартував період бета-тестування мобільного додатка «Дія», причому понад 58 тисяч українців зареєструвалися в ньому, щоб протестувати послуги електронних водійських прав і електронного техпаспорта.

Читайте також: Відомий прикарпатський митець з Гуцульщини потребує нашої допомоги


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...