На Прикарпатті з’являться “Поліцейські офіцери громади”

У 2019 році Національною поліцією впроваджено пілотний проект «Поліцейський офіцер громади», метою якого є поглиблення співпраці поліції з місцевими громадами.  В цьому році проект...
У 2019 році Національною поліцією впроваджено пілотний проект «Поліцейський офіцер громади», метою якого є поглиблення співпраці поліції з місцевими громадами.

 В цьому році проект «Поліцейський офіцер громади» розпочне діяти і в Івано-Франківській області.

«Це поліцейський, котрий несе службу в об’єднаних територіальних громадах – у сільській місцевості та невеликих містах. Він відкритий для людей, особисто знає мешканців та їхні проблеми, надає якісні поліцейські послуги для створення спільного безпечного середовища», – розповів начальник обласної поліції Володимир Голубош.

У 2020 році проект запрацює і на Прикарпатті. Однак поліція самотужки не вирішить усіх проблем, пов’язаних із реалізацією цього проекту, тому Володимир Голубош закликав місцеву владу та голів ОТГ максимально сприяти цьому процесу.

«Ми сподіваємось на підтримку обласної влади у реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади». Адже тільки спільні зусилля поліції, органів влади та громад дозволять досягнути мети – створення безпечного простору для прикарпатців», – додав керівник поліції Прикарпаття.

Читайте також: Прикарпатські правоохоронці розшукали зниклу жінку

Категорії
Новини
Новини
Loading...