Like

Аваков попередив про можливість продовження карантину майже до літа

Карантин в Україні може бути продовжений до другої половини травня. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков “Українській правді” 28 березня після телеефіру...

Карантин в Україні може бути продовжений до другої половини травня.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков “Українській правді”

28 березня після телеефіру Аваков в коментарі журналісту припустив, що Україні “як мінімум два місяці доведеться перебувати, як всій Європі, в карантинному стані”.

На прохання УП уточнити, чи йдеться про 2 місяці з початку вже діючого карантину, чи про додаткові 2 місяці, Аваков відповів: “До другої половини травня, гадаю”.

Як відомо, рішення про продовження карантину прийматиме не лише МВС, а уряд колегіально, враховуючи епідемічний розвиток ситуації в країні на кінець граничного терміну карантину – 24 квітня.

Нагадаємо, що25 березня Кабінет міністрів продовжив карантин до 24 квітня та запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території країни.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль стверджує, що уряд розглядає варіанти можливого послаблення карантину для запуску економіки, проте це залежить від динаміки поширення коронавірусу на території країни.

Читайте також: Укрзалізниця буде безкоштовно підвозити медичних працівників


Gastro If
Gastro If

Категорії
ВСЕУКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Новини
Loading...