Like

У Калуші заборонили роботу закладів громадського харчування після 23.00

14 липня відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.   Рішенням комісії на території Калуської об’єднаної територіальної громади до 31 липня...

14 липня відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

 

Рішенням комісії на території Калуської об’єднаної територіальної громади до 31 липня заборонили діяльність закладів культури з наповненістю понад 50% стаціонарних місць для сидіння (або більше однієї особи на 5 кв. метрів площі приміщення), інформують “Вікна”.

Також до 31 липня заборонена діяльність розважальних закладів, закладів громадського харчування (ресторани, бари, кафе тощо), закладів культури з 23.00 до 7.00. Заборона не поширюється на кінозали та діяльність закладів громадського харчування з застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Також комісія внесла зміни до протоколу від 22 червня. Тоді йшлося про заборону проведення масових заходів за участі більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території, де проводиться захід. Тепер із цього правила є виняток і воно не поширюється на кінопокази у приміщеннях кінотеатрів та заходи в закладах культури.

Читайте також: На Снятинщині перекрили дорогу: проводять слідчий експеримент. ВІДЕО


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...