Like

У Калуші розробляють туристичну карту міста (ВІДЕО)

У Калуші розробляють туристичну карту міста: для цікавих прогулянок і корисної інформації й оригінальних сувенірів. Головний спеціаліст управління економічного розвитку міста Віктор Павлів зазначає,...

У Калуші розробляють туристичну карту міста: для цікавих прогулянок і корисної інформації й оригінальних сувенірів.

Головний спеціаліст управління економічного розвитку міста Віктор Павлів зазначає, що охочий отримати таку карту – буде багато, інформує “Галка” з посиланням на “КМТ”.

“Є багато “туристів-одиночек”, які приїжджають на місце, нікого про це не повідомляють, беруть карту і самі мандрують, фотографують. За час моєї роботи, я зустрічав таких людей, це бувають люди, які їдуть до інших областей, а тут зупиняються. Калуш буває як “перевалочна база” для туристів”, – розповідає Павлів.

Карту намалює місцевий художник Мирослав Гаталевич. На ній буде 30 об’єктів міста, а також довідка англійською та українською. Всі охочі зможуть переглянути на туристичному порталі міста, а згодом придбати її.

Детальніше у сюжеті:


Читайте також: Традиційно, літо – це час активної підготовки освітніх закладів до нового навчального року. Цей рік – не виключення.


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...