Like

Ідентифікаційний код стане електронним через застосунок “Дія” – Мінцифри

Українцям більше не потрібно буде носити з собою паперову версію ідентифікаційного коду, адже  документ стане доступний у застосунку “Дія”.   Про це розповів керівник Мінцифри Михайло...
Українцям більше не потрібно буде носити з собою паперову версію ідентифікаційного коду, адже  документ стане доступний у застосунку “Дія”.
 

Про це розповів керівник Мінцифри Михайло Федоров у своєму Телеграм-каналі, пише “Укрінформ”.

“Учора Верховна Рада прийняла зміни до податкового кодексу, тим самим проклала шлях до легалізації електронного ІПН (податковий номер, який ми всі тягаємо за собою на папірці)”, – написав міністр. 

Цей окремий документ буде внесено для того, щоб прискорити більшість процедур з виготовлення документів.

Цифровий ідентифікаційний код можна буде подати держорганам чи іншим відомствам, де його вимагатимуть через QR або пуш-повідомлення.

Уже зараз у мобільному застосунку “Дія” доступні кілька важливих документів:

– Електронний паспорт

– Електронне водійське посвідчення

– Автоцивілка

– Студентський квиток

– Військовий квиток

– Закордонний паспорт

– Штрафи на авто

Однак не всі органи та організації наразі приймають ці документи. Це, наприклад, стосується закордонного е-паспорта, з яким ще не можна подорожувати за кордон, або внутрішнього паспорта, який приймають далеко не всі організації.

Нагадаємо: застосунок “Дія” встановлено на телефонах понад 3 мільйонів українців. З них понад 2,6 мільйона використовують додаток, щоб побачити технічний паспорт або водійське посвідчення. У 307 тисяч осіб запрацювало страхування. Активних студентів – 151 тисяча, тобто кожен п’ятий студент у країні використовує застосунок.

Читайте також: 24-річного прикарпатця вдарило струмом: помер у лікарні


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...