Like

На Дністрі спіймали браконьєрів, які завдали довкіллю шкоди на понад 30 тисяч гривень. ФОТО

У вівторок, 14 липня, дві рейдові групи франківських рибпатрульних на надувних човнах здійснили рибоохоронний рейд річкою Дністер. Близько 4 години поблизу с. Буківна (урочище...

У вівторок, 14 липня, дві рейдові групи франківських рибпатрульних на надувних човнах здійснили рибоохоронний рейд річкою Дністер.

Близько 4 години поблизу с. Буківна (урочище “Церквище”) ними було викрито двох осіб на надувному човні, котрі здійснювали заборонений вилов риби за допомогою ставних сіток. При наближенні човна рибпатрульних особи почали втікати з місця вчинення порушення, не реагуючи на вимогу правоохоронців зупинитися. Човен осіб, що здійснювали порушення, причалив до берега – одному з них вдалося втекти, іншого наздогнали і затримали рибпатрульні. У човні порушників виявлено 5 ліскових сіток загальною довжиною 385 метрів.

У сітках у снулому стані знаходилася така риба: верховодка звичайна 9 екземплярів, підуст звичайний – 6 екземплярів, рибець звичаний – 9 екземплярів, головень – 9 екземплярів, окунь звичайний – 3 екземпляри, карась сріблястий – 2 екземпляри, лящ – 1 екземплярів, сазан – 1 екземпляр, занесений до Червоної книги України вирезуб причорноморський – 3 екземпляри (загальною вагою 2,9 кг) та марена звичайна – 1 екземпляр (0,4 кг).

Таким чином, рибному господарству завдано істотної шкоди на суму 33 696 грн.

Окрім того, в живому стані з сіток рибпатрульними із тенет було виплутано та негайно випущено в природне середовище 2 екземпляри сома звичайного, 1 екземпляр сазана та 2 екземпляри рака річкового. Цим вдалося запобігти збиткам рибному господарству на суму 1207 грн.

Державними інспекторами складено 1 протокол за ст. 90 КУпАП (незаконний вилов червонокнижних видів риби) та 1 протокол за ст.85 ч.4 (грубе порушення правил рибальства).

“У зв’язку із ознаками вчинення кримінального порушення (значною сумою, завданою особами, що здійснювали порушення), на місце події викликали працівників Тлумацького ВП Коломийського ВП ГУНП в Івано-Франківської області. В присутності понятих працівниками Нацполіції здійснено запис свідчень, складено протокол огляду місця події. Особою, що намагалася втекти з місця вчинення порушення, виявився 50-річний мешканець с. Олеша Тлумацького району. Сіткоснастеві знаряддя лову, надувний човен та незаконно здобута риба, як речовий доказ, вилучені працівниками Нацполіції”, – йдеться у повідомленні.

Світлина від Івано-Франківський рибоохоронний патруль.

“Якщо Ви стали свідками порушень Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту риби та інших водних ресурсів – телефонуйте на “гарячу лінію” Івано-Франківського рибоохоронного патруля: (097) 392-72-80″, – зазначають рибпатрульні.

Світлина від Івано-Франківський рибоохоронний патруль.

Світлина від Івано-Франківський рибоохоронний патруль.

Світлина від Івано-Франківський рибоохоронний патруль.

Світлина від Івано-Франківський рибоохоронний патруль.

Світлина від Івано-Франківський рибоохоронний патруль.

Читайте також: На Франківщині гасили пожежу господарського комплексу


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...