Like

Комунальники не задоволені якістю нових дитячих майданчиків. ФОТО

Працівники комунального підприємства “Теплий дім” пожалілися на якість нових дитячих майданчиків. Як зазначають в підприємстві, в Україні такі майданчики випускають лічені виробники. З урахуванням встановлення,...

Працівники комунального підприємства “Теплий дім” пожалілися на якість нових дитячих майданчиків.

Як зазначають в підприємстві, в Україні такі майданчики випускають лічені виробники. З урахуванням встановлення, кожна така конструкція коштує десятки, а іноді й сотні тисяч гривень. Тож, як правило, витрати несе міський бюджет.

Чудово, коли у дворах нашого міста з’являються нові дитячі майданчики. Як правило – це одна-дві гірки, каруселька, пісочниця. Але є і великі конструкції, по суті – цілі міста дитячого щастя.

“На жаль, краса таких майданчиків недовговічна. Фарба лущиться, дошки ламаються. А коли за діло ще й беруться вандали – дитячим качелькам і каруселькам стає непереливки”, – кажуть в “Теплому домі”.

Слід зауважити, що оригінальні елементи конструкцій вартують чимало. Так, лише боковий дерев’яний обмежувач гірки, що на фото, вартує у виробника близько дві з половиною тисячі гривень.

“Теплий дім” здійснює і здійснюватиме ремонт майданчиків, які перебувають на його балансі. Це стосується як нових, так і старих конструкцій, експлуатація яких є безпечною. Водночас аварійні конструкції – демонтуються”, – йдеться в дописі.

Читайте також: У Галицькій лікарні встановили новий рентген-апарат. ФОТО


Like

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...