Like

У Франківській установі виконання покарань освятили камеру з поліпшеними умовами

30 липня в Івано-Франківській установі виконання покарань № 12 відбулося відкриття платної камери з поліпшеними умовами розміщення для ув’язнених. На запрошення керівництва установи в...

30 липня в Івано-Франківській установі виконання покарань № 12 відбулося відкриття платної камери з поліпшеними умовами розміщення для ув’язнених.

На запрошення керівництва установи в заході взяли участь в’язничні душпастирі та сотрудники храму Зіслання Святого Духа УГКЦ  о. Арсен Панчак та о. Василь Сливоцький, які  поблагословили кімнату освяченою водою, повідомляє пресслужба УГКЦ.

У камері умови наближені до домашніх: є душ, плазмовий телевізор, мінікухня з мікрохвильовою піччю та холодильником. Відкриття платної камери в установі – експериментальний проєкт, який цього року впроваджує Міністерство юстиції щодо платної послуги з надання поліпшених побутових умов у слідчих ізоляторах України.

Читайте також: Обласна рада проголосувала за призначення Тараса Мельника директором Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...