Like

Помер заступник командира Української добровольчої армії комбат Червень

Заступник командира Української добровольчої армії, комбат 8-го окремого батальйону “Аратта” Андрій Гергерт (“Червень”) помер після тривалої хвороби.  Про це повідомляється у Фейсбуці на сторінці батальйону, пише...

Заступник командира Української добровольчої армії, комбат 8-го окремого батальйону “Аратта” Андрій Гергерт (“Червень”) помер після тривалої хвороби. 

Про це повідомляється у Фейсбуці на сторінці батальйону, пише “Укрінформ”.

“Дорогі побратими, друзі, патріоти України, з сумом повідомляємо, що зупинилось серце нашого Комбата друга Червня Андрій Гергерт.

Українська земля втратила великого сина, відважного воїна, відданого батька та люблячого чоловіка. Небесний батальйон доповнив ще один Герой України, який віддано захищав незалежність Батьківщини”, – йдеться у повідомленні.

У батальйоні просять молитвою згадати комбата, який тривалий час боровся з важкою хворобою. Про всі похоронні заходи повідомлять згодом.

Нагадуємо, Андрій Гергерт нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня “за особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”. Має дружину і четверо дітей.

Раніше у Гергерта діагностували онкологічне захворювання.

Головне фото: Аратта 8-й батальйон УДА Української Добровольчої Армії у Фейсбку.

Читайте також: Пам’ятний знак “Щит України” встановили у Коломиї. ВІДЕО


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...