Like

Ввезення в Україну продуктів тваринного походження відбуватиметься за новими формами міжнародних сертифікатів

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства наказом від 14.07.2020 р. № 1329 затвердило 72 форми міжнародних сертифікатів. Зазначені міжнародні сертифікати призначені для супроводження...

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства наказом від 14.07.2020 р. № 1329 затвердило 72 форми міжнародних сертифікатів. Зазначені міжнародні сертифікати призначені для супроводження продуктів тваринного походження при їх ввезенні (пересиланні) на митну територію України і засвідчують їх безпечність.

Кожна окрема форма міжнародного сертифікату призначена для окремої товарної групи. Зокрема, затвердженими формами міжнародних сертифікатів охоплено такі товарні групи, як:
– свіже м’ясо різних видів тварин – 16 форм;
– корми для тварин і кормові матеріали для кормів, у т.ч. сіно і солома – 11 форм;
– молоко і молочні продукти – 5 форм;
– яйця і продукти з них – 2 форм;
– риба, мед, продукти бджільництва, равлики, желатин, колаген, пух і пір’я, жири і продукти переробки жиру та ін. продукти тваринного походження – 38 форм.

“Зазначені форми розроблені на виконання наказу Мінекономіки від 16.11.2018 р. № 553 «Про затвердження Вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України живих тварин та їхнього репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження, кормів, сіна, соломи, а також побічних продуктів тваринного походження та продуктів їх оброблення, переробки» та є частиною міжнародних зобов’язань України щодо здійснення міжнародної торгівлі. Наказ набуває чинності через один місяць з дня його офіційного опублікування, тобто з 24 серпня 2020 року”, – інформує Головне управління Держпродспоживслуби в Івано-Франківській області.

Читайте також: У найближчі вихідні на Івано-Франківщині стартує сезон полювання на пернату дичину


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...