На Прикарпатті піротехніки знищили 26 вибухонебезпечних предметів

Вчора, 3 серпня, працівниками групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області було знищено 26 вибухонебезпечних предметів: – в селі Лісна...

Вчора, 3 серпня, працівниками групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області було знищено 26 вибухонебезпечних предметів:

– в селі Лісна Слобідка Коломийського району під час здійснення робіт з технічного обстеження території, згідно Плану виконання завдань з розвідки і розмінування території Івано-Франківської області у 2020 році, виявлено та знищено: шість 50 мм мінометних мін, п’ять протипіхотних мін ПОМЗ-2, чотирнадцять ручних гранат М-42 часів Другої світової війни. Всього 25 одиниць.

– в селі Васючин Рогатинського району – один 105 мм артилерійський снаряд часів Другої світової війни, виявлений на відкритій території лісової місцевості.

Надзвичайники нагадують, що при виявленні підозрілого предмета категорично забороняється:

  • брати вибухонебезпечний предмет у руки, зберігати його, нагрівати та ударяти по ньому;
  • переносити, перекладати, перекочувати його з місця на місце; – намагатися розібрати; 
  • використовувати для розведення вогню, кидати, класти у вогонь;
  • заносити в приміщення;

Знищувати вибухонебезпечні предмети мають право тільки спеціально підготовлені фахівці піротехнічних груп. Не забувайте, що легковажне та необережне поводження з вибухонебезпечними предметами неодноразово призводило до загибелі або каліцтва як дітей, так і дорослих“, – йдеться в повідомленні.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: На Прикарпатті пожежники врятували від вогню 30 гектарів зернових

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...