Like

У Матеївецькій ОТГ розвиватимуть лікувально-оздоровчий туризм

Як відомо, громада виграла проєкт на конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад, який впроваджується Єврорегіном “Карпати України”. На його реалізацію облрада виділить майже 245 тис....

Як відомо, громада виграла проєкт на конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад, який впроваджується Єврорегіном “Карпати України”. На його реалізацію облрада виділить майже 245 тис. грн, ще 66 тис. гривень на умовах співфінансування спрямують з місцевого бюджету тергромади.

На цьому наголосив виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігор Мельничук, інформує пресслужба Івано-Франківської облдержадміністрації.

За його словами, проєкт підготували фахівці агенції, а його основна мета – підвищення ефективності використання туристичного потенціалу, що знаходиться на межі Коломийського, Косівського та Снятинського районів. Ініціативу реалізовуватимуть у Запрутті.

“Запруття є унікальним місцем змішаного прадавнього лісу, чистих джерел, багате на Карпатську флору та фауну середовище. Тут ростуть понад 300 видів лікарських трав, добре розвинуте бджільництво. У Запрутті є також джерела чистої води Джуркут, працюють кінні та овечі ферми, сироварні, хлібопекарні“, – відзначив Ігор Мельничук.

У рамках реалізації проєкту планують покращити інфраструктуру території, розробити та промаркувати два маршрути (протяжністю 40 км), а також створити лікувально-оздоровчий центр “Золоті крилечка”. Разом з тим здійснюватиметься й широка медійна підтримка проєкту.

Ігор Мельничук переконаний, що реалізація ініціативи сприятиме розвитку підприємницького потенціалу громади.

Читайте також: Директора київського підприємства судитимуть на Прикарпатті за привласнення бюджетних коштів


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...