В Івано-Франківську представили нового генерального директора дитячої лікарні. ФОТО

Сьогодні в обласній дитячій клінічній лікарні відбулося офіційне представлення новопризначеного генерального директора Комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”. У...

Сьогодні в обласній дитячій клінічній лікарні відбулося офіційне представлення новопризначеного генерального директора Комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”.

У присутності трудового колективу лікарні, представників депутатського корпусу обласної ради, облдержадміністрації перша заступниця голови обласної державної адміністрації Марія Савка представила генерального директора Тараса Мельника, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Кандидатуру Тараса Мельника було підтримано у середовищі медиків та затверджено сесією обласної ради, яка відбулася 31 липня 2020 року.

Наказ про призначення Тараса Мельника генеральним директором зачитав т.в.о директора департаменту охорони здоров’я ОДА Володимир Дзьомбак.

Вітаючи Тараса Михайловича із призначенням на важливу посаду Марія Савка побажала йому професійних здобутків та успішного вирішення проблем, які є у вітчизняній охороні здоров’я у час реформ.

“Виклики є складні, але Ваш професіоналізм і віра Вашого колективу у Вас допоможе їх здолати”, – підкреслила посадовиця.

Генеральний директор Комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” Тарас Мельник подякував за виявлену йому довіру та висловив сподівання у те, що “кожна дитина, у якої виникне необхідність звернутися у цей лікувальний заклад, буде знати, що її чекають висококваліфіковані, лагідні та ніжні руки дитячих лікарів”.

Читайте також: Віталій Федорів наказав посилити нагляд за дотриманням карантинних вимог

Категорії
Місто
Новини
Loading...