На території Галицького району відновили об’єкти, постраждалі від повені. ФОТО

Питання відновлення об’єктів інфраструктури, соціальної сфери, доріг та мостів, постраждалих від червневої повені, перебуває на постійному контролі керівництва Галицької райдержадміністрації. 26 серпня перший заступник...

Питання відновлення об’єктів інфраструктури, соціальної сфери, доріг та мостів, постраждалих від червневої повені, перебуває на постійному контролі керівництва Галицької райдержадміністрації.

26 серпня перший заступник голови РДА Олександр Візінський побував на території Дорогівської сільської ради та ознайомився з перебігом проведення робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Зокрема, у селі Колодіїв на завершальній стадії відновлення пішохідного містка через р. Сівку. Підрядною організацією здійснено розробку ґрунту, натягування тросів та встановлено новий настил  пішохідної переправи.

Також відремонтовано під’їзний шлях до пішохідного містка через р. Сівка в селі Дорогів. На даний час здійснено роботи із відновлення дорожнього покриття.

Читайте також: В Білих Ославах на Франківщині коригують списки постраждалих від червневої повені

Категорії
Життя
Новини
Loading...