У Брошнів-Осадській ОТГ відкрили сучасний спортивний майданчик. ФОТО

Сьогодні у селищі Брошнів-Осада урочисто відкрили спортивний майданчик з поліуретановим покриттям, облаштований за європейськими стандартами. У заході взяв участь та привітав громаду заступник голови...

Сьогодні у селищі Брошнів-Осада урочисто відкрили спортивний майданчик з поліуретановим покриттям, облаштований за європейськими стандартами.

У заході взяв участь та привітав громаду заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик.

“Такі об’єкти спортивної інфраструктури сьогодні дуже потрібні. Пропонуючи комфортні умови для занять спортом, ми популяризуємо активне та змістовне дозвілля молоді та водночас “відриваємо” дітей від комп’ютерів та ґаджетів”, – підкреслив Василь Івасик.

Зазначимо, що роботи за проєктом “Будівництво багатофункціонального спортивного майданчика по вул. І.Франка” фінансувалися коштом Державного бюджету та з бюджету ОТГ. Голова об’єднаної територіальної громади Назарій Іванів подякував керівництву облдержадміністрації за сприяння у виділенні коштів з Держбюджету та організаційну підтримку проєкту.

До слова, це уже третій новий спортивний майданчик в цій громаді. Минулого року такий подарунок отримали спортсмени сіл Креховичі та Брошнів.
Читайте також: Уже 14 прикарпатських судів перебувають під охороною Служби судової охорони


Like

Категорії
Спорт
Новини
Loading...