Якщо в Коломиї не введуть обмежувальні заходи, приїде Нацгвардія

Другий тиждень поспіль місто Коломия, що на Прикарпатті, потрапляє у червону зону. За словами міського голови Ігоря Слюзара, захворюваність серед населення продовжує рости. Причому...

Другий тиждень поспіль місто Коломия, що на Прикарпатті, потрапляє у червону зону. За словами міського голови Ігоря Слюзара, захворюваність серед населення продовжує рости. Причому щодня на 20-30% збільшується, лікарні переповнені.

Відзавтра у місті працюватимуть лише продовольчі магазини та ринки, аптеки, установи банківської та страхової сфери, заклади приватної медичної та ветеринарної практики, інформує Суспільне.

“Ми знаємо джерело захворюваності. Це весілля, які проводилися до восьмого серпня. Ця хвиля підходить до заверешення. Але відзавтра знову починаються весілля. І це знову, коли в селі, в палатці, 500 чоловік, а на жаль, у нас є така традиція. І проконтролювати це… Поліція приїжджає, штрафує. Але коли 500 чоловік-легенів гуляє – з ними вже нічого не можна зробити”, – каже Слюзар.

За його словами, головний санітарний лікар області Руслан Савчук висунув претензії: якщо вони не виконають обмежувальні заходи, які вимагає Кабмін, – в суботу до Коломиї приїде Національна гвардія.

“Таке рішення було ухвалене. Якщо ми не можемо забезпечити виконання умов – вступає в силу умова ізоляції населених пунктів від інших територій”, – розповідає міський голова Коломиї.

Негативно на ситуацію із Covid-19 впливає і передвиборна пора, вважає Слюзар. За останній тиждень під ратушею відбулося п’ять протестів.

Читайте також: Оновлено протиепідемічні вимоги у закладах освіти на період карантину

Категорії
Життя
Новини
Loading...