Like

Прикарпатця засуджено до 3,5 років позбавлення волі за домашнє насильство та підпал

Косівським відділом Коломийської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення стосовно мешканця району за фактом домашнього насильства, спричинення легких тілесних ушкоджень та знищення чужого майна шляхом...

Косівським відділом Коломийської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення стосовно мешканця району за фактом домашнього насильства, спричинення легких тілесних ушкоджень та знищення чужого майна шляхом підпалу (ст. 126-1, ч. 1 ст. 125, ч. 2 ст. 194 КК України).

Про це інформує пресслужба прокуратури Івано-Франківської області.

Встановлено, що обвинувачений систематично вчиняв фізичне та психологічне насильство щодо матері. У лютому 2020 року під час чергового конфлікту зловмисник підпалив господарську будівлю, що належала на праві власності потерпілій. Вогонь повністю знищив указане приміщення.

У ході судового розгляду обвинувачений визнав свою вину та щиро розкаявся у скоєному. Прокурори довели вину обвинуваченого в повному обсязі. Завдяки їх активній позиції суд призначив зловмиснику покарання у межах санкції статті – 3 роки і 6 місяців позбавлення волі.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: На Прикарпатті прокуратура вимагає стягнути з підприємства кошти, переплачені за дезінфікуючі засоби, в сумі понад 130 тис. грн.


Like

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...