У Франківську побудують нову тролейбусну лінію

В Івано-Франківську нова тролейбусна лінія, протяжністю 7 кілометрів з’єднає вулицю Галицьку та Мазепи (АС №3). Дорога для рогатих проляже через об’єднані Бульвари. Як повідомив...

В Івано-Франківську нова тролейбусна лінія, протяжністю 7 кілометрів з’єднає вулицю Галицьку та Мазепи (АС №3). Дорога для рогатих проляже через об’єднані Бульвари.

Як повідомив заступник директора КП “Електроавтотранс” Андрій Тютюник, над маршрутом тролейбусів, які курсуватимуть новою лінією поки працюють.

“Вже наступного тижня плануємо підписати контракт на реалізацію робіт. За умовами договору завершити весь об’єм слід до півтора року. Переможець виконує комплекс робіт: це і прокладання мережі, і будівництво тягової підстанції. Останню спорудять на розі вулиць Гурика-Південний Бульвар. Сума кредитних коштів ЄБРР – 3 млн євро”, – розповів Тютюник.

Тендер на будівництво тролейбусної лінії та нової тягової підстанції в межах Проекту “Оновлення тролейбусного парку міста Івано-Франківська” завершився визначеним переможцем. Торги виграло ТзОВ “Плутон” із Запоріжжя. Проєкт реалізовуватимуть за кредитні кошти ЄБРР.

Читайте також: Чотири школи на Прикарпаття пішли на повну самоізоляцію через виявлені випадки зараження COVID-19

Категорії
Місто
Новини
Loading...