Like

В Івано-Франківську зменшилася кількість вакцинованих дітей до року. ВІДЕО

Близько 50 % франківських дітей віком до одного року вакциновані. В основному, це планові щеплення проти дифтерії, кашлюку, правця, поліомієліту, туберкульозу та гемофільної інфекції....

Близько 50 % франківських дітей віком до одного року вакциновані. В основному, це планові щеплення проти дифтерії, кашлюку, правця, поліомієліту, туберкульозу та гемофільної інфекції. Це приблизно на 10 % менше, ніж у минулому році.

Про це повідомила лікарка кабінету профілактичних щеплень Івано-Франківської міської дитячої поліклініки Христина Судак, пише “Суспільне”.

За її словами, проблема полягає у відсутності поставки вакцини від гепатиту Б. Мова йде про приблизно 2,5 тисяч доз для міста.

Під час карантину лікарі міської дитячої поліклініки, що на вулиці Тичини, приймають за попереднім записом. При вході в приміщення пацієнтам міряють температуру, а в журнал записують особисті дані та в якого лікаря мають прийом.

Подружжя Атаманчуків разом із восьмимісячними двійнятами Матвієм та Іллею прийшли до свого педіатра. Сьогодні робитимуть щеплення від дифтерії, кашлюку та правця. За останні три місяці – це третє планове вакцинування.

Педіатр дивиться, чи діти здорові. Якщо так – відправляє в кабінет щеплень. Ми розуміємо, що це потрібно. Стараємося проходити все, що планове“, – розповів батько двійнят Ростислав Атаманчук.

За день у кабінеті щеплень міської поліклініки приймають до 50-ти маленьких пацієнтів, серед яких десять – віком до року. На кожну дитину витрачають 15 хвилин.

По місту хороший відсоток вакцинованих дітей до року – 55 %, тобто діти до року вже триразово отримали щеплення проти дифтерії та кашлюку. Щодо вакцинації проти поліомієліту, охоплено 50 % дітей до року. В нас низький відсоток вакцинації від дифтерії і правця дітям на шість років, тому що були перебої з доставкою вакцини, і діти не мали чим вакцинуватися“, – розповіла лікарка кабінету профілактичних щеплень Христина Судак.

Нагадаємо, що Івано-Франківська область одна серед восьми, де станом на перше серпня показники охоплення щепленням дітей першого року життя нижчі ніж середні по Україні. Хоча вакцини наявні та безкоштовні.

Читайте також: У Коломийській ЦРЛ зменшується кількість хворих на коронавірус. ВІДЕО


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...