Like

На Прикарпатті спіймали браконьєра, який ловив рибу “екраном”. ФОТО

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Карпатського округу спіймали рибалку-браконьєра, який здійснював вилов водних біоресурсів на р. Бистриця поблизу с. Єзупіль забороненим знаряддям...

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Карпатського округу спіймали рибалку-браконьєра, який здійснював вилов водних біоресурсів на р. Бистриця поблизу с. Єзупіль забороненим знаряддям лову – сіткою-екраном.

Порушника виявили 10 вересня під час чергового рейду-перевірки по державному нагляду (контролю) за охороною тваринного світу та водних біоресурсів в Тисменицькому районі Івано-Франківської області.

У браконьєра знайшли незаконно добуті 3 екземпляри підуста звичайного та 1 екземпляр карася сріблястого. За порушення вимог п. 3.14 та 3.15 Правил спортивного та любительського рибальства, затвердженого наказом №19 від 15.02.1999, нараховано шкоду на загальну суму 119 грн.

Розрахунок шкоди проведено у відповідності до додатку 1 постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2011№1209 “Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах України”. На порушника складено та передано до суду протокол за ч.4 ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Заборонене знаряддя лову (сітку-екран) вилучено в установленому порядку”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: В Івано-Франківську зменшилася кількість вакцинованих дітей до року. ВІДЕО


Like

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...