Like

У Франківську майже тиждень ремонтують порив труби (ВІДЕО)

Через порив комунікацій чотири дні на Мазепи, 66 в Івано-Франківську вода витікала на вулицю, підмиваючи бруківку. З 15-го вересня працівники “Івано-Франківськводоекотехпрому” почали лагодити порив,...

Через порив комунікацій чотири дні на Мазепи, 66 в Івано-Франківську вода витікала на вулицю, підмиваючи бруківку.

З 15-го вересня працівники “Івано-Франківськводоекотехпрому” почали лагодити порив, як наслідок – вже другий день у квартирах мешканців будинку немає води

Франківець Тарас Кучарик їздить цією вулицею. Каже, чотири дні, починаючи з п’ятниці (11-го вересня), спостерігав, як вода витікала з-під бруківки.

“Ніхто не перекривав воду. Вимило метрів 30 нової дороги з бруківки. Подзвонив у водоканал, кажу: “Щось робіть з водою, бо тече. Гроші витікають”. У відповідь почув: “Тільки не переживайте, це не ваші гроші, з вас це не вирахують”. Тож питання: “Чому водоканал – збиткове підприємство і весь час просить, щоб піднімати ціни на водопостачання?”. Вони хочуть відбивати за рахунок споживачів свої втрати”, – розповів Тарас Кучарик.

Сьогодні з дев’ятої години працівники водоканалу знов працюють тут. Вчора упродовж дня ліквідовували витік та шукали трубу, яку потрібно поміняти.

Тим часом Олександр Третяк носить воду своїй бабусі та дідусю, що живуть тут: “Вже другий день я набираю шість літрів води вдома і несу їх”.

Більше у сюжеті:

Читайте також: На Прикарпатті п’яний водій фури пошкодив сигналізацію на заводі


Like

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...