На Прикарпатті суд виніс вирок військовослужбовцю, який без поважних причин вчасно не з’явився на службу

Вироком Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області військовослужбовця засуджено за ч. 4 ст. 407 КК України (нез’явлення вчасно на службу без поважних причин, вчинене в...

Вироком Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області військовослужбовця засуджено за ч. 4 ст. 407 КК України (нез’явлення вчасно на службу без поважних причин, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану).

Під час судового розгляду справи встановлено, що військовослужбовець, проходячи військову службу за контрактом, в умовах особливого періоду, без поважних причин 9 серпня 2019 року не з’явився вчасно на службу до військової частини, розташованої в м. Коломия, та незаконно без поважних причин понад 1 місяць перебував поза розташуванням військової частини за місцем постійного проживання.

Обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого йому злочину визнав повністю, у вчиненому щиро розкаявся, просив суворо його не карати.

Військовослужбовця визнано винним та призначено йому покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням, встановлено 1 рік 6 місяців іспитового строку і покладено на нього обов’язки згідно з пунктами 1, 2 ч. 1 ст. 76, п.2 ч. 3 ст. 76 КК України. Вирок законної сили не набрав”, – йдеться у повідомленні.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: У Галицькому районі п’яний мотоцикліст не впорався з керуванням та впав

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...