Вихідні у жовтні: коли та скільки відпочиватимуть українці

Жовтень – середина осені й золота пора. Цей місяць подарує українцям додатковий вихідний для відпочинку. Так, у жовтні традиційно відзначатимуть День захисника України. Датою...

Жовтень – середина осені й золота пора. Цей місяць подарує українцям додатковий вихідний для відпочинку.

Так, у жовтні традиційно відзначатимуть День захисника України. Датою свята є 14 жовтня. Починаючи з дня його започаткування у 2015 році, воно святкується на державному рівні, а отже – є офіційним вихідним, пише “Уніан”.

Таким чином, у 2020 році на День захисника України, який припадає на середу, українці відпочиватимуть один день посеред тижня.

Як відомо, крім Дня захисника України, цього дня відзначають ще два значущих для нашої країни свята – Покров Пресвятої Богородиці і День українського козацтва. Загалом у червні поточного року буде 5 субот і 4 неділі. З урахуванням додаткового вихідного, у другий осінній місяць українці матимуть 21 робочий та 10 офіційних вихідних і святкових днів.

Слід також зауважити, що у другий місяць осені в Україні традиційно переводять годинники. Перехід на зимовий час відбувається в останню неділю місяця. Тобто цього року переведення годинників відбудеться 25 жовтня.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: Поліцейські Івано-Франківщини долучилися до масштабного прибирання планети. ФОТО

Категорії
Життя
Новини
Loading...