Like

Засідання суду у справі Астанова перенесли на жовтень

Справу Ельдара Астанова, якого підозрюють у вбивстві болгарської студентки Дішлі Елі Зії, 22-го вересня продовжили розглядати у Богородчанському районному суді. Про це Суспільному Карпати повідомила консультантка...

Справу Ельдара Астанова, якого підозрюють у вбивстві болгарської студентки Дішлі Елі Зії, 22-го вересня продовжили розглядати у Богородчанському районному суді.

Про це Суспільному Карпати повідомила консультантка Богородчанського районного суду Івано-Франківської області Тетяна Тимішак.

На засіданні судді переглядали матеріали справи.

“На судове засідання свідки не з’явилися. В процесі засідання переглядали відеодиски речових доказів”, – повідомила Тетяна Тимішак.

Нагадаємо, справа почалася з того, що 24-річна студентка з Болгарії тимчасово проживала в Івано-Франківську та навчалася на 4-му курсі стоматологічного факультету ІФНМУ. Вона 1 червня пішла з дому та не повернулася. Подруга дівчини розповіла, що востаннє Елю Зію бачили в хлопця. Напередодні, 31 травня, студентка хотіла розлучитися з своїм хлопцем. Опісля – зникла. У квартирі хлопця і дівчини правоохоронці провели обшук, але Еля Зію не знайшли. У поліцію друзі повідомили лише 5 червня, бо шукали самостійно. Від 5 червня тривають розшукові заходи правоохоронців. Майже тиждень правоохоронці шукали її всюди: опитували свідків знайомих і сусідів.

12 червня стало відомо, що поліцейські знайшли тіло дівчини на Рогатинщині. Серед головних підозрюваних – хлопець-іноземець Ельдар Астанов. Відтак, у той же день під міським відділком поліції зібралися друзі і знайомі підозрюваного. 

24 липня Астанова випустили з СІЗО під домашній арешт. 

5 вересня колегія суддів, яка розглядала справу в Івано-Франківському міському суді, заявила про самовідвід. Справу Астанова розглядають у Богородчанському районному суді.

Читайте також: Мешканка Сопова перемогла у конкурсі “Караоке на дивані”. ВІДЕО


Like

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...