Як прикарпатський ведмідь живе на Хмельниччині. ФОТО

Раніше жив у клітці, а сьогодні звикає до життя у дикій природі – така історія прикарпатського ведмедя Яника, який почав мешкати в реабілітаційному центр...

Раніше жив у клітці, а сьогодні звикає до життя у дикій природі – така історія прикарпатського ведмедя Яника, який почав мешкати в реабілітаційному центр “Парк хижаків “Арден”, що на Хмельниччині.

Про це розповів заступник директора Галицького національного природного парку та виконувач обов’язків директора з розвитку “Ардену” Володимир Бучко, пише “Суспільне”.

Раніше Яник жив у Хриплині, що поблизу Івано-Франківська. Ведмедя запхали в клітку.

Там мав бути приватний зоопарк, але не склалося, його не відкрили. Деяких тварин порозбирали, залишився один ведмідь, і ми його забрали в реабілітаційний центр “Парк хижаків “Арден”, – розповідає Володимир Бучко.

На Хмельниччині Яника оглянули, вилікували зуби, прочіпували та вакцинували.

“Тепер він буде жити у новому центрі, який буде найбільшим в Україні для диких тварин. Його площа – 32 гектари. Поки що Яник – один житель з Прикарпаття“, – додав Володимир Бучко.

Нагадаємо, на Хмельниччині в реабілітаційному центрі “Парк хижаків “Арден” прикарпатські та закарпатські ветеринари лікують ведмедів. У цьому парку планують оселити приблизно 30 ведмедів, а також – зграї вовків. Зараз тут мешкає п’ять ведмедів і три лисички. Вже незабаром засновники парку планують його офіційне відкриття.

Читайте також: На Франківщині працює містичний музей гуцульської магії. ВІДЕО

Категорії
Життя
Новини
Loading...