Like

Рятувальники Прикарпаття провели профілактичні рейди з метою недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах. ФОТО

Рятувальники Прикарпаття невпинно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців області щодо дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах. Співробітники служби порятунку спілкуються з людьми, які відпочивають,...

Рятувальники Прикарпаття невпинно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців області щодо дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах. Співробітники служби порятунку спілкуються з людьми, які відпочивають, нагадуючи їм правила безпечної поведінки.

Так, 22 вересня, працівники Долинського та Надвірнянського районних відділів управління ДСНС України в області провели профілактичні рейди, під час яких акцентували увагу громадян на основних причинах виникнення загорань у природних екосистемах, розповіли про те, яку шкоду навколишньому середовищу може нанести навіть невелике горіння, довели до відома статистику пожеж на території області.

Нагадавши правила безпечної поведінки в природних екосистемах, працівники служби порятунку роздали всім, з ким вдалося поспілкуватися, листівки застережливого характеру, щоб почута інформація краще запам’яталась.

“Пам`ятайте – вогонь розповсюджується дуже швидко, а погасити його вкрай важко.
 У випадку пожежі негайно телефонуйте до служби порятунку за номером “101”

Читайте також: Прикарпатські поліцейські розшукали та затримали нетверезого хулігана, який поранив ножем чоловіка та втік. ФОТО


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...