На Франківщині від горе-батьків забрали двох дітей

Ювенальні поліцейські Тисменицького ВП днями вилучили з сім’ї двох хлопчиків, батьки яких через зловживання алкоголем зовсім не турбувалися про їх потреби. Про це інформують у...

Ювенальні поліцейські Тисменицького ВП днями вилучили з сім’ї двох хлопчиків, батьки яких через зловживання алкоголем зовсім не турбувалися про їх потреби.

Про це інформують у пресслужбі ювенальної превенції області.

Під час перевірки умов проживання 10-ти та 14-річного братів було встановлено, що в їх помешканні через заборгованість відключене електро- та газопостачання, в оселі безлад, на стінах кімнат – пліснява, а також відсутня їжа для дітей.

Наразі дітей поміщено до обласного центру соціальної підтримки для дітей та сімей. Якщо їх батьки не змінять свого ставлення до виховання дітей, то можуть позбутися своїх батьківських прав щодо них.

В іншому випадку наприкінці вересня зусиллями тисменицьких ювенальних поліцейських та працівників районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було доправлено до центру соціально-психологічної допомоги у Верховині чотирьох малюків віком від 1 до 6 років та їх матір.

До такого вимушеного заходу призвело систематичне пияцтво та домашнє насильство щодо членів сім’ї їх батька. На чоловіка-дебошира поліцейські склали адміністративний протокол за ст. 173-2 КУпАП. Також стосовно кривдника винесено терміновий заборонний припис.

Читайте також: На Франківщині не можуть прилаштувати “бізонів-нелегалів”

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...