Віталій Федорів закликав вірян максимально дотримуватися протиепідемічних заходів під час богослужінь

На жаль, епідеміологічна ситуація, пов’язана з пандемією коронавірусу COVID-19, у світі загалом та в Україні, зокрема, набирає нових обертів. З цієї нагоди голова обласної...

На жаль, епідеміологічна ситуація, пов’язана з пандемією коронавірусу COVID-19, у світі загалом та в Україні, зокрема, набирає нових обертів.

З цієї нагоди голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів звернувся до священнослужителів та вірян із проханням проявити особисту відповідальність та готовність послужити іншим і захистити їхнє здоров’я шляхом уважного ставлення до існуючої епідемічної загрози.

“Розуміючи потребу молитовної підтримки у такий складний час, закликаємо священнослужителів максимально забезпечити можливість онлайн-трансляцій богослужінь та молитовних заходів, адже жоден, навіть найстрашніший вірус, не повинен стати на заваді щирій молитві, – зазначив Віталій Федорів. – Також звертаємося до тих, хто все-таки вирішив особисто взяти участь у богослужіннях, задля власної безпеки та безпеки оточуючих максимально дотримуватися протиепідеміологічних заходів: користуватися масками, дезінфікувати руки, зберігати соціальну дистанцію”

Читайте також: В обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України. ФОТО

Категорії
Влада
Новини
Loading...