Пліч-о-пліч захищають Україну. Батько і син Кубаренки з 10 гірсько-штурмової бригади

Служити з батьком в одній бригаді та бути його керівником довелося бійцю 10 гірсько-штурмової бригади Владиславу Кубаренку. У їхній сім’ї підростає ще один військовий,...

Служити з батьком в одній бригаді та бути його керівником довелося бійцю 10 гірсько-штурмової бригади Владиславу Кубаренку. У їхній сім’ї підростає ще один військовий, адже у свої 14 хлопець мріє захищати Батьківщину і бути, як батько з братом.

Владислав Кубаренко родом з Кривого Рогу. У 19 років хлопець вступив до лав Збройних сил України. Коли розпочалися військові дії, йому майже рік довелося жити в полі та нести службу в Попасному на Луганщині. Розповідає, що коли потрапив з батьком на службу в 10-ту гірсько-штурмову бригаду, відчув значну підтримку, пише “Суспільне”.

Воно і складно і просто. Підтримка є. Часто бувають складності, так як я старший за званням. І не завжди це зручно. Але ми навчилися розмежовувати: є служба і є сім’я. Якось так складно і живемо“, – розповідає командир відділення протитанкового гранатометного взводу Владислав Кубаренко.

Батько Владислава Юрій Кубаренко служить в 10 гірсько-штурмовій бригаді 4 роки. За цей час не раз доводилося захищати Україну на Сході разом з сином.

Син з дитинства зі мною полюбляв дивитися фільми на воєнну тематику. Він дуже хотів служити в армії. І в армію він сам пішов, тобто його не запрошували, не ганяли по воєнкоматах. Так вийшло, що у 2013 році пішов служити і у 2014 потрапив одразу, з перших днів, на війну”, – каже старший солдат, водій-механік Юрій Кубаренко.

Чоловіки розповідають, що під час військових дій найбільше хвилюються за життя і здоров’я один одного. Дружина і молодший брат часто приїжджають у Коломию провідувати їх та у всьому підтримують.

Читайте також: На Прикарпатті знайшли 65-річного грибника, який перебував у лісі більше доби

Категорії
Життя
Новини
Loading...