Прикарпатські рятувальники знайшли 40-річного грибника, який заблукав у лісі

У середу, 14 жовтня о 20:40, до чергового Вигодського пошуково-рятувального відділення звернувся чоловік, 1990 року народження, житель міста Львів та повідомив, що під час...

У середу, 14 жовтня о 20:40, до чергового Вигодського пошуково-рятувального відділення звернувся чоловік, 1990 року народження, житель міста Львів та повідомив, що під час збирання грибів в лісовому масиві поблизу села Мислівка Долинського району заблукав його товариш, 1980 року народження, житель міста Львів. Зв’язок із заблукалим відсутній.

Про це інформує пресслужба Управління ДСНС в Івано-Франківській області.

 О 21:45 для проведення пошукових робіт було залучено надзвичайників Вигодського пошуково-рятувального відділення (5 чол., 1 тех.).

О 06:00 15 жовтня до пошукових робіт залучено рятувальників Івано-Франківського пошуково-рятувального відділення та кінологічне відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення. (5 чол., 2 собаки, 3 од. тех., в т.ч. “Богун”).

16 жовтня о 09:32 рятувальники  пошуково-рятувального відділення смт. Вигода знайшли чоловіка 1980 року народження, жителя міста Львів. Стан задовільний.   

Всього до пошуків було залучено: 10 чол., 4 од. тех. та 2 собаки.   

Головне фото ілюстративне.   

Читайте також: У Хриплині загорівся “Москвич”


Like

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...