“Прикарпаття” вдома поступилося “ВПК-Агро”

В Івано-Франківськ приїхав новачок Першої ліги ВПК-Агро, який пропустив два останні тури через COVID-19 у гравців. Прикарпаття підходило до матчу на тлі емоційного підйому....

В Івано-Франківськ приїхав новачок Першої ліги ВПК-Агро, який пропустив два останні тури через COVID-19 у гравців.

Прикарпаття підходило до матчу на тлі емоційного підйому. Команда в минулому турі здобула першу в сезоні перемогу, мінімально обігравши Кремінь. Тому перша офіційна особиста зустріч команд обіцяла бути цікавою і безкомпромісною.

Команди грали при складних погодних умовах. Якість газону не дозволяла демонструвати комбінаційний футбол. Було багато боротьби, але до гольових моментів справа не доходила в першому таймі. По перерві футбольне поле стало ще гіршим, тому команди змушені були більше грати за допомогою довгих передач.

Гості другу половину зустрічі почали більш впевнено. На 63-й хвилині міг забивати Будняк, але Піцан в стрибку відбив м’яча. А на 67-й хвилині гравці ВПК-Агро зуміли відкрити рахунок. Після подачі з кутового Горбаченко ударом головою відправив м’яч у сітку – 0:1. Спрацювала Заміна. Крапку в матчі на 80-й хвилині міг ставити Яременко, але не влучив у ближній кут з вигідної позиції.

Господарі після пропущеного м’яча додали в активності, але на такому газоні показати щось конструктивне було нереально. Та й фізичні кондиції на в’язкому полі швидко погіршилися у обох команд.

Читайте також: Посадовці ОДА вивчають проблеми в об’єднаних територіальних громадах


Gastro If
Gastro If

Категорії
Спорт
Новини
Loading...