Like

В Івано-Франківську змагаються спортсмени із спортивної ходьби

В Івано-Франківську триває чемпіонат України із спортивної ходьби на 20 та 50 кілометрів. У змаганнях беруть участь 195 атлетів з 15-ти областей України, спортсмени...

В Івано-Франківську триває чемпіонат України із спортивної ходьби на 20 та 50 кілометрів. У змаганнях беруть участь 195 атлетів з 15-ти областей України, спортсмени з Туреччини та Латвії.

Також відбувається командний чемпіонат України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та шкіл олімпійського резерву, пише “Суспільне”.

Спортсмени на дистанції 20 та 50 кілометрів мають змогу виконати олімпійський норматив.

Директор департаменту молодіжної політики і спорту міської ради Віталій Матешко розповів, що сьогодні розігрують 16 комплектів нагород.

У нас на змаганнях присутні двоє суддів з Іспанії. Також працюють комісари епідконтролю, які будуть вибірково обстежувати атлетів, – говорить Віталій Матешко. – Змагання “Вечірній Івано-Франківськ” проводимо вже 24 рік поспіль“.

Здолати дистанцію 50 кілометрів першому вдалося Ігорю Лавану. Спортсмен фінішував з рекордним результатом та виконав олімпійський норматив.

Я дуже давно не виступав, була перерва три роки. Мені дуже приємно повернутися з олімпійським нормативом, мені довелося багато докласти зусиль, було багато каменів. Але я дякую Богу, що завжди зі мною і завжди допомагає”, – сказав Ігор Лаван.

Читайте також: Поліцейські виявили у 49-річного прикарпатця боєприпаси, вибухові та наркотичні речовини


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...