Купив права в інтернеті: на Прикарпатті засудили 25-річного чоловіка за підробку посвідчення водія

Коломийський міськрайонний суд розглянув кримінальне провадження про обвинувачення 25-річного жителя Коломийського району за ч. 4 ст. 358 КК України (використання підроблених документів). Про це...

Коломийський міськрайонний суд розглянув кримінальне провадження про обвинувачення 25-річного жителя Коломийського району за ч. 4 ст. 358 КК України (використання підроблених документів).

Про це інформує пресслужба суду.

Під час судового розгляду справи було встановлено, що обвинувачений придбав у мережі “Інтернет” у невстановленої особи завідомо підроблене водійське посвідчення, видане на його ім’я, яке в подальшому використовував для підтвердження законності керування транспортними засобами.

Наступного дня обвинувачений у приміщенні Коломийського ВП ГУНП в Івано-Франківській області використав вказане підроблене посвідчення, надавши його службовій особі з метою нібито підтвердження наявності у нього документа про право керування транспортними засобами.

Вироком суду його визнано винним та призначено покарання у виді штрафу у розмірі 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 680 (шістсот вісімдесят) гривень. Вирок законної сили не набрав.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: До 10 років позбавлення волі засуджено 50-річного калушанина, який убив знайому

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...