Like

До Дня української писемності та мови в Івано-Франківську розпочався онлайн-фестиваль “Сторінками української книги-2020”. ФОТО

Упродовж семи років, починаючи з 2014 року, за підтримки обласної державної адміністрації у цей день проводиться фестиваль “Сторінками української книги”. Книжковий форум проходить  під...

Упродовж семи років, починаючи з 2014 року, за підтримки обласної державної адміністрації у цей день проводиться фестиваль “Сторінками української книги”.

Книжковий форум проходить  під гаслом “Читаємо українське. Читаємо українською” і  присвячується  конкретній знаменній чи пам’ятній даті. Так,  у 2014 році  відзначали 200-річчя Т.Г.Шевченка,  2015 –  на вшанування пам’яті Митрополита Андрея Шептицького,  2016 –  на відзначення Року Івана Франка в області,  у 2017 – до 75-ї річниці створення УПА,  2018 –  до 100-річчя Західно-Української Народної Республіки, 2019 –  до 100-річчя Соборності України.

Цьогоріч пандемія коронавірусу внесла корективи в  організацію книжкового фестивалю, який присвячено Дню української писемності та мови і 150-річчю від дня народження  нашого славетного земляка, письменника-новеліста  Василя Стефаника.

Підготовлено виставку “Мандруємо сторінками фестивалю…”, на якій представлена шестирічна успішна історія книжкового форуму, що проводиться за сприяння Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Читайте також: Франківські поліцейські долучились до написання щорічного Всеукраїнського радіодиктанту. ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Культура
Новини
Loading...