В Івано-Франківську тимчасово змінили один комунальний маршрут

Сьогодні, 10 листопада, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету. Під час нього прийняли рішення про тимчасову зміну комунального маршруту. Як пояснив міський голова Івано-Франківська...

Сьогодні, 10 листопада, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету. Під час нього прийняли рішення про тимчасову зміну комунального маршруту.

Як пояснив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінів, змінюють маршрут №47К, що курсує з Березівки.

“Маршрут з Березівки тимчасово пускаємо до Європейської площі, аби більше кіл було”, – сказав Марцінків.

Начальник управління транспорту та зв’язку Андрій Гіглюк додав, що раніше маршрут був таким: від села Березівка до вокзалу. Зараз його зроблять коротшим. Все тому що на ранішні та вечірні рейси скаржились люди – вони не мали змоги ранком виїхати з села, а потім доїхати до нього.

“Для того, аби вирішити цю проблему треба додати на маршрут ще транспортний засіб, але його наразі немає. Інший вихід – скоротити час одного кола. Відповідно, ми прийняли рішення, аби автобус їхав до Європейської площі, розвертався і повертався у село. Це дозволить робити більшу кількість кіл, автобус швидше буде приїжджати на зупинку в Березівці і більше людей зможе їхати”, – сказав Голутяк.

Нагадаємо, що нещодавно комунальне підприємство “Електроавтотранс” хотіло тимчасово відмовитись від маршруту №47. Причина цьому – ЕАТ не міг забезпечити безпеку своїх працівників та пасажирів на цьому рейсі. Зокрема якось жінка стала просто серед дороги, аби зупинити автобус. Водій пояснював, що не має вже вільних сидячих місць. Однак жінка з дороги не сходила та заблокувала рух транспорту.

Читайте також: Для того, щоб отримати лікарняний через COVID-19, ПЛР та ІФА-тести не обов’язкові

Категорії
Життя
Новини
Loading...