Like

Прикарпатцям нагадали, хто не може отримати субсидію

Сьогодні, 11 листопада, на брифінгу в ОДА щодо забезпечення соціального захисту в області прикарпатцям нагадали, кому субсидія не призначається. Про це розповіла заступниця директора департаменту...

Сьогодні, 11 листопада, на брифінгу в ОДА щодо забезпечення соціального захисту в області прикарпатцям нагадали, кому субсидія не призначається.

Про це розповіла заступниця директора департаменту соцполітики Галина Сеник, пише “Місто”.

Не можуть мати субсидії:

  • ті, хто придбав авто чи житло, вартістю більше 50 тис. грн.
  • особи, що мають квартиру за розміром більше 120 кв, чи будинок – 200 кв. м.
  • також не мають права на субсидію ті, хто офіційно не працюють, не перебувають у центрі зайнятості.
  • якщо є заборгованість за оплату послуг понад три місяці і ця сума перевищує 340 гривень; після повної сплати боргу можна подати документи на повторне оформлення субсидії.

Право на отримання житлових субсидій мають сім’ї, у яких плата за житлово-комунальні послуги більше визначеного для них обов’язкового платежу, зазначають на сайті Мінсоцполітики.

Наразі обов’язковий відсоток платежу розраховується індивідуально для кожної сім’ї за встановленою формулою і залежить виключно від доходів сім’ї:

– обчислюється середньомісячний сукупний дохід домогосподарства

– середньомісячний сукупний дохід ділиться на кількість членів домогосподарства, і визначається середньомісячний дохід на одну особу;

– дохід на одну особу ділиться на розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць, встановленого на 1 січня року, з якого призначається субсидія;

– отриманий результат ділиться на 2, а потім множиться на 15%, і таким чином визначається відсоток від середньомісячного сукупного доходу.

Після цього розраховується розмір обов’язкового платежу: обов’язковий відсоток платежу множиться на середньомісячний сукупний дохід домогосподарства.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: У каплиці на Франківщині спорудили купіль із цілющою водою


Like

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...