Like

“Івано-Франківськтеплокомуненерго” не зможе погасити 14-мільйонний борг

ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” не зможе погасити 14 мільйонів гривень боргу КП “Івано-Франківськводоекотехпром”. Про це Суспільному Карпати повідомив керівник підприємства Євгеній Герасименко. “Наразі ми не можемо погасити такий...

ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” не зможе погасити 14 мільйонів гривень боргу КП “Івано-Франківськводоекотехпром”. Про це Суспільному Карпати повідомив керівник підприємства Євгеній Герасименко.

“Наразі ми не можемо погасити такий борг. Це дуже багато. В мене першочергово стоїть виплата заробітної плати. Також є розщеплення тих коштів, які нам надходять, на НАК “Нафтогаз”, “Івано-Франківськгаз”. І в мене залишається не так багато грошей, а ще потрібно на власні потреби і для поточних ремонтів”, – каже Герасименко.

Тому, додає, погашення заборгованості у 14 мільйонів підприємству поки не під силу.

Нагадаємо, КП “Івано-Франківськводоекотехпром” подав позов у суд на ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” через несплату за послуги з 2017-го року. Його заборгованість перед КП “Івано-Франківськводоекотехпром” становить 14 мільйонів гривень.

Читайте також: Селян Прикарпаття попереджають про небезпечний грип домашньої птиці


Gastro If
Gastro If

Категорії
Гроші
Новини
Loading...