Like

Втричі більше, ніж у 2018 році. На Франківщині прозвітували, скільки відремонтували доріг

Впродовж 2020-го року на Прикарпатті відремонтують 150 кілометрів доріг. Ще 100-150 км залишиться полагодити у наступному – 2021-му році. Про це повідомив керівник Служби...

Впродовж 2020-го року на Прикарпатті відремонтують 150 кілометрів доріг. Ще 100-150 км залишиться полагодити у наступному – 2021-му році.

Про це повідомив керівник Служби автомобільних доріг області Василь Буджак, пише “Суспільне Карпати”.

“Є всі підстави вважати, що в 2021-му році ми закінчимо, і усі дороги державного значення будуть у належному стані. Це не означає, що ми припинимо працювати. Ми вже з наступного року перейдемо до будівництва нових об’єктів і реконструкції теперішніх доріг. Зокрема, доведення доріг з другої категорії в першу, тобто будівництво додаткових смуг у 3-4, щоб розвантажити трафіки”, – каже Василь Буджак.

Очільник САДу зазначає, що у 2020-му році, станом на сьогодні, служба відремонтувала вдвічі більше доріг, ніж у минулому, і втричі більше порівняно з 2018-м роком.

18-го листопада Кабмін спрямував САДу в Івано-Франківській області ще 200 мільйонів гривень.

“І ці кошти ми обов’язково спрямуємо за призначенням. Отже є підстави говорити, що обсяг робіт збільшиться у три рази, порівняно з 2019-м роком”, – запевняє Буджак.

До слова, Служба автомобільних доріг в області придбала два кисневі концентратори для Івано-Франківського обласного фтизіопульмонологічного центру.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: Свято наближається: у Франківську почали встановлювати новорічну ялинку. ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...