Like

У Львові прощаються з режисером Романом Віктюком

У Львівському Першому театрі розпочалося прощання з відомим режисером Романом Віктюком.  Прощання з режисером Романом Віктюком розпочалося о 10:00. Труну з тілом розмістили на...

У Львівському Першому театрі розпочалося прощання з відомим режисером Романом Віктюком. 

Прощання з режисером Романом Віктюком розпочалося о 10:00. Труну з тілом розмістили на сцені Першого театру і кожен охочий до 13:00 може підійти та провести в останню путь Маестро та висловити співчуття родині, пише “Укрінформ”.

У Москві в п’ятницю було дуже масштабне та важке прощання, бо там його актори та дуже близькі люди. До Львова його привезли в суботу ввечері спеціальною машиною. Про те, що прощання відбуватиметься у Першому театрі родина вирішила одноголосно, адже саме тут починалася його кар’єра, перші вистави, це його сцена, він тут творив“, – розповів Борис Віктюк, племінник режисера.

Численні шанувальники, колеги та друзі з сумом та болем прощаються з відомим режисером, який для багатьох став прикладом та натхненником.

Це надзвичайно велика втрата в аспекті Україна – світ. Він всесвітньо відомий режисер і всюди при нагоді наголошував, що саме український творець, і таким чином про Україну знали інші та цінували нашу культуру“, – згадує Романа Віктюка його друг та режисер Сергій Проскурня.

Після прощання в Першому театрі, відбудеться відспівування та молитовний чин в Церкві святого Андрія, а далі о 15:00 – чин похорону на Личаківському кладовищі. За заповітом, Романа Віктюка поховають в родинному гробівці, де спочивають його батьки.

Театральний режисер Роман Віктюк помер 17 листопада у Москві на 85-му році життя від ускладнень після перенесеного коронавірусу.

Читайте також: Для калуського духового оркестру привезли унікальний музичний інструмент. ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...