Like

У Франківському драмтеатрі – особлива прем’єра, актори зіграють в класичних масках

Постановку трагедії Софокла «Едіп» в перекладі Івана Франка дадуть на сцені Франківського драмтеатру. У виставі класику переосмислюють. Генеральний директор і художній керівник театру Ростислав Держипільський називає...

Постановку трагедії Софокла «Едіп» в перекладі Івана Франка дадуть на сцені Франківського драмтеатру. У виставі класику переосмислюють.

Генеральний директор і художній керівник театру Ростислав Держипільський називає цю роботу поверненням до коріння і вважає іспитом для театру – оскільки це класика. Відтак, постановка відтворює давньогрецьку драматургію, розповів він на пресконференції з нагоди прем”єри.

Режисер Андрій Приходько зазначив, що вистава – це історія перетворення головного героя. Її супроводжує хор як окремий персонаж – він уособлює наших сучасників. “Це про те, що відбувається сьогодні з нами», – зацікавив режисер.

Прем”єра відбудеться 26 та 27 листопада, початок вистави о 18.00.

Актори вийдуть на сцену в класичних давньогрецьких масках, попереджають у театрі. Художник-постановник Богдан Поліщук відтворив особливості античності і в масках, і в костюмах акторів. Та поєднав характерні візерунки давньогрецького театру з українськими мотивами.

Царя Едіпа зіграє заслужений артист України Олексій Гнатковський. Він підкреслив, що теми, які зачіпає вистава, загальні і водночас дуже особисті. “Кожен із нас бере дуже велику ношу, не тільки свою, але й Божу. Зазвичай ми самі знаємо, що нам краще робити, але забуваємо слухати Бога”, – так бачить свою роль актор.https://www.facebook.com/dramteatr.if/videos/2789908371253941

Квитки можна придбати у касі театру та онлайн за покликанням: https://if.kontramarka.ua/uk/theatre

Читайте також: Завдяки прокуратурі громаді села на Франківщині повернуть земельну ділянку вартістю 3,6 млн грн


Gastro If
Gastro If

Категорії
Культура
Новини
Loading...