Like

Ремонт дороги “Надвірна-Івано-Франківськ” – завершений

На а/д Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна в селі Черніїв завершено всі основні роботи.Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області. “Згідно проекту поточного...

На а/д Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна в селі Черніїв завершено всі основні роботи.Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

“Згідно проекту поточного середнього ремонту на всій протяжності дороги, км 0+000 – 26+745, влаштовано верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону та дорожню розмітку, тротуари, кювети, укріплено узбіччя, проведено планування відкосів, встановлено дорожні знаки”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, влаштовано заїзні кишені під зупинки громадського транспорту, посадкові майданчики, технічні смуги, з’їзди з основної дороги із двошаровим асфальтобетонним покриттям.В селі Березівка біля школи встановили стримувальне бар’єрне огородження та світлофор.На сьогоднішній день  ще тривають роботи із влаштування автостоянки для короткочасної зупинки громадського транспорту з асфальтобетонним покриттям на км 7+100.

Читайте також: “Школа своїми руками”: На Прикарпатті вчителі ремонтують навчальний заклад власним коштом. ВІДЕО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...