Like

У грудні 14 офіцерів з Прикарпаття призвуть на військову службу

На початку грудня 14 офіцерів з Прикарпаття, які раніше закінчували військові кафедри і не проходили службу в Збройних силах України вирушать у навчальні центри...

На початку грудня 14 офіцерів з Прикарпаття, які раніше закінчували військові кафедри і не проходили службу в Збройних силах України вирушать у навчальні центри на курси перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Навчання триватимуть три місяці, після чого дані військовослужбовці будуть призначені на посади у військових частинах.

Термін служби для призваних офіцерів запасу півтори року. Про це повідомляє  Івано-Франківський обласний військовий комісаріат.

Під час осіннього призову осіб офіцерського складу запасу кількість бажаючих значно перевищувала кількість вакантних посад у військових частинах.Відбір кандидатів проводився за 16 військово-обліковими спеціальностями.За призваними із запасу військовослужбовцями зберігається попереднє місце роботи та середньомісячний заробіток.На офіцерів запасу розповсюджується весь пакет соціальних пільг та гарантій військовослужбовців за контрактом.

Також офіцерів запасу, призваних на військову службу в район виконання завдань не відправляють. Військову службу вони проходять у місцях постійної дислокації частин.

Читайте також: В повній бойовій готовності: На Франківщині тривають військові навчання


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...