Like

Скільки людей на Прикарпатті отримують субсидії грошима

Загальна сума виплат за жовтень складає 59,4 млн. гривень. На Прикарпатті отримаують субсидії 97,9 тисяч людей. Це  21,7 % від кількості домогосподарств (450,4 тис.)....

Загальна сума виплат за жовтень складає 59,4 млн. гривень.

На Прикарпатті отримаують субсидії 97,9 тисяч людей. Це  21,7 % від кількості домогосподарств (450,4 тис.). З них 94,2 тис. осіб отримують субсидію у готівковій формі та 3,7 тис. осіб – у грошовій безготівковій формі.

Про це сьогодні під час щотижневої онлайн-наради В ОДА доповів директор департаменту соціальної політики облдержадміністрації Володимир Корженьовський, повідомляє ПІК.

“Станом на 19 листопада за призначенням субсидії в грошовій формі у період з 1 травня поточного року звернулося за новим порядком 9,2 тис. домогосподарств, з них призначено 6,9 тис., відмовлено 0,21 тис. домогосподарствам, що становить 77,3 % опрацьованих справ від кількості домогосподарств, які звернулися за призначенням субсидії”, – сказав Корженьовський.

Структурними підрозділами з питань соціального захисту населення автоматично проведено перепризначення житлових субсидій без звернення громадян на наступний опалювальний період для 87,8 тис. домогосподарств.

Загальна сума виплат за жовтень складає 59,4 млн. гривень. Виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі за жовтень поточного року проведена вчасно через банківські установи та через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта».

Житлові субсидії у грошовій безготівковій  формі перераховані надавачам послуг через АТ «Ощадбанк».

Читайте також: У Франківську поліцейські охорони затримали п’яного водія


Gastro If
Gastro If

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...